Nazım kabataş HERBALİFE SÜPERVİZÖR

Herbalife Sağlık ve İş Fırsatı

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

Dünyanın lider doğrudan satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın – sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın.

 

Bir Herbalife Nutrition Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

 

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Nutrition Danışmanınızdan (Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.

 

Herbalife Nutrition Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.

Tüm dünyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

 

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMALISINIZ ÇÜNKİ;

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verin. Esnekliğin iş-özel hayat dengesi bakımından son derece olumlu etkiler yarattığının kanıtlandığı bir ortamda, aradığınız fırsat bu olabilir. Kendi ekibinizi oluşturun ve yaşam tarzınıza uygun bir iş kurun.

 

BUGÜN BAŞLA

Meyveli shakeler 

ALTIN STANDART GARANTİSİ

Altın Standart taahhüdümüz, büyümenize yardımcı olmak için belirlendi. Bu garanti çerçevesinde, birlikte çalışması kolay ve tam anlamıyla şeffaf bir kuruluş olarak, iş hedeflerinizi desteklemek için muazzam şartlar sunuyoruz.

 

Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

 

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Nutrition Üye Paketi için %100 para iadesi.

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade. 

 

Doğrudan Satış Derneği Logo

Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya dükkan olmayan bir başka yerde direkt olarak pazarlanmasıdır.

 

Gönderdi Sağlık 18 Oca 2021 15:15

Yorumlar (0)

Giriş Yapılmamış