Albüm Fotoğraları

Son Aktiviteler

  • Bulent Uygur
    18 Ekim spor yayınları

    14:00 TrtSpor2 🏐
    Galatasaray-Kızıltepe
    TVF Efeler Ligi

    16:00 TrtSpor ,aSpor ⚽
    Sergen Yalçın Basın Topl.

    17:00 TrtSpor ⚽
    İtalya lig özetleri

    18:00 TrtSpor2 🏀
    Gemlik - Akhisar
    1. Lig

    20:00 bein1/2 ⚽
    Hatay - Gaziantep
    Alanya - Kayseri

    20:00 TrtSpor ⚽
    İstanbulspor-Tuzlaspor

    20:15 tivibu2, idmanTV
    Fenerbahçe - Efes 🏀

    21:30 https://www.youtube.com/user/FIBAWorld/featured 🏀
    Brindisi - Cluj Napoca
    FIBA Şampiyonlar Ligi

    21:45 SSPORT2 ⚽
    Venezia - Fiorentina
    İtalya Ligi ...  daha
  • Bulent Uygur
    17 Ekim spor yayınları

    11:00 bein Haber 🏀
    Euroleague Taktik Tahtası

    11:00 >Eurosport2 🏁
    Touring Car Dünya Şamp

    11:30 Eurosport 🏃🏻‍♂️
    Amsterdam Matatonu

    12:35 TJK TV 🐎
    Baden Baden yarışları

    13:00 tivibu2 🏀
    Merkezefendi - Yalova
    Basketbol Süper ligi

    13:00 TrtSpor2 🏐
    Altekma - Sorgun Bld.
    Efeler Voleybol Ligi

    13:00 Eurosport2 🏁
    Motokros Dünya Şamp

    13:30 SSPORT2 ,CBC ⚽
    Cagliari - Sampdoria
    İtalya Ligi

    13:30 bein2 ⚽
    Kasımpaşa - Göztepe

    13:30 TrtSpor ⚽
    Keçiören - Kocaeli
    SporToto ...  daha
  • Bulent Uygur
    16 Ekim spor yayınları

    11:00 bein haber 🏀
    Euroleague

    11:00 FB TV 🏀
    Overtime

    13:00 tivibu1 🏀
    Fenerbahçe-Çankaya
    Kadınlar basketbol ligi

    13:00 tivibu2 🏀
    Beşiktaş - Gaziantep
    Erkekler Süper Lig

    13:00 TrtSpor2 🏐
    Vakıfbank - Fenerbahçe
    Sultanlar Ligi Volleybol

    13:30 bein1 ⚽
    Giresun - Rize

    13:30 TrtSpor / trtAvaz
    Bandırma - Ankaragücü
    Ümraniye - Eyüp
    1.Lig ⚽

    14:00 TBF youtube 🏀
    Ormanspor - Mersin
    Erjekler 1.Lig
    Bursa B.B - Antalya
    Kadınlar Süper Lig

    Emlak Konut - Antalya Güneş
    Y...  daha
  • Bulent Uygur
    15 Ekim spor yayınları

    13:45 Eurosport 🎱
    Snooker K.İrlanda Açık 1/4 final

    14:00 TBF youtube 🏀
    Mersin - Karşıyaka Çarşı
    Kadınlar 1. Lig

    15:30 TJK TV 🐎
    Haydock Park yarışları

    18:00 TBF youtube 🏀
    Botaş Gelişim- Rize Bld.
    Kadınlar 1. Lig

    19:00 TrtSpor2 🏀
    Fethiye Bld.- FinalSpor
    1. Lig

    19:30 bein2 , tivibu2 ⚽
    Hannover - Schalke
    Bundesliga2

    19:45 TJK TV 🐎
    Keeneland yarışları

    20:00 bein1 ⚽
    Başakşehir - Beşiktaş

    Euroleague:
    20:00 bein4 🏀
    Monaco - Barcelona

    20:00 beinconnect 🏀
    CSKA - Kız...  daha
  • Bulent Uygur
    14 Ekim spor yayınları

    14:45 Eurosport 🎱
    Snooker K.İrlanda Açık

    15:55 TJK TV 🐎
    Brighton Yarışları
    https://www.youtube.com/user/FIBAWorld/featured 🏀
    16:30
    Nesibe Aydın-Kayseri
    EuroCup kadınlar

    17:00
    Ekaterinburg-Venezia
    Euroleague kadınlar

    18:30
    Hatayspor - Enisey
    Nika - Ormanspor
    EuroCup Kadınlar

    19:00
    Prometey - ACS Sepsi
    Lublin - Gorzow
    Horizont - Mersin B.B
    Brno - Castors Braine
    EuroCup Kadınlar

    19:0 CEV youtube 🏐
    Pazarcık - Las Palmas
    Erkekler Şamp.Ligi

    19:45 https://www.yout...  daha
  • Bulent Uygur
    13 Ekim spor yayınları

    14:00 TrtSpor2 🏐
    Bursa B.B - Galatasaray
    Efeler Voleybol Ligi

    14:30 TJK TV 🐎
    Happy Valley Yarışları

    14:45 Eurosport 🎱
    Snooker K.Irlanda Açık

    16:30 TrtSpor2 🏐
    Ziraat B.- Spor Toto
    Efeler Voleybol Ligi

    17:00 FB TV 🏐
    Fenerbahçe- Afyon Bld.
    Efeler Voleybol Ligi

    17:30 https://www.youtube.com/user/FIBAWorld/featured 🏀
    Parma - Opava
    FIBA Europa Cup

    18:00 https://www.youtube.com/user/FIBAWorld/featured 🏀:

    Ruzomberok-Liege
    Kadınlar EuroCup

    Saratov - Zaragoza
    FIBA E...  daha
  • Bulent Uygur
    12 Ekim spor yayınları

    13:14 SporSmart ⚽
    Japonya - Avustralya
    Dünya Kupası Eleme

    14:00 aSpor ⚽
    Kazakistan- Türkiye
    U21 Avr.Şamp Eleme

    14:45 Eurosport 🎱
    Snooker K.İrlanda Açık

    15:00 TrtSpor2 🏐
    Aydın B.B - Galatasaray
    Sultanlar Ligi Volleybol

    15:15 TJK TV 🐎
    Leicester yarışları

    16:00 Dünya Kupası Eleme
    Gine - Fas
    Namibya - Senegal
    Zimbabve - Gana
    https://www.youtube.com/user/FIFATV

    16:00 youtube. com/user/ceskarepre
    Danimarka - Çekya ⚽
    U19 Avr. Şamp. Eleme

    16:00 GS TV ⚽
    Galatasaray...  daha
  • Bulent Uygur
    11 Ekim spor yayınları

    16:00 Gabon - Angola ⚽
    Mozambik - Kamerun
    Dünya Kupası Eleme
    https://www.youtube.com/user/FIFATV

    16:00 TJK TV 🐎
    Wolverhampton Yarışları

    18:00 TrtSpor2 🏀
    Mersin B.B - TED Kolej
    1. LİG

    18:00 Çekya-İngiltere
    U20 Elit Lig ⚽
    youtube.com/user/ceskarepre

    19:00 Dünya Kupa Eleme⚽
    Burkina Faso - Cibuti
    Fildişi Sahili - Mali
    G.Kıbrıs - Malta
    https://www.youtube.com/user/FIFATV

    20:00 TJK TV 🐎
    Delaware Park yarışları

    21:00 tivibu2 🏀
    Oostende-trasbourg
    FIBA Şampiyonlar Ligi

    ...  daha
  • Bulent Uygur
    Selam. Müsilaj krizi yüzeyde bitmiş olsa da sorun deniz altında devam ediyor. Avrupa'nın en büyük çevre projesi olarak lanse edilen Ergene'yi Kurtarma Projesi, Marmara Denizi'nin sonunu getirmek üzere. Sanayi atıkları Ergene Nehri'ni dünyanın en kirli akarsularından biri haline getirmişti. Şimdi bu atıklar borularla Marmara Denizi derinlerine taşınıyor.Dünyanın en eşsiz iç denizlerinden Marmara Denizi'ni kurtarmak için imza verdim. Bana katılır mısın? >> https://act.gp/vanayı-kapat-marmarayı-kur...  daha
  • Bulent Uygur
    10 Ekim spor yayınları

    11:00 bein4 🏁
    DTM Sıralama Turları

    12:00 https://www.youtube.com/channel/UCwR4mXD5d5jTbdZUadFfhFg
    Karagümrük - Bursa
    Hazırlık maçı

    12:05 SSPORT2 🏁
    Intercity Platinum Cup

    13:00 SSPORT2 🏁
    F1 Türkiye tanıtım

    13:00 > Eurosport2 🏁
    Motokros Dünya Şamp

    13:00 TrtSpor2 ⚽⛳
    Türkiye FutGolf Ligi

    14:00 TBF youtube 🏀
    Manisa - Fethiye
    1. Lig

    14:00 TrtSpor 🏐
    Cizre - Fenerbahçe
    Efeler Ligi

    14:30 bein4 🏁
    DTM 2.Yarış

    15:00 SSPORT2,idmanTV🏁
    F1 Türkiye GP

    15:00 Eurosport2 🏁
    ...  daha