Albüm Fotoğraları

Son Aktiviteler

  • Bulent Uygur
    16 Nisan Spor Yayınları

    15:30 🏐 TVF youtube
    Saint Joseph-Akkuş Bld.
    Erkekler 1.Lig play-off

    16:00 FBTV 🏀
    Fenerbahçe - Ekaterinburg
    Kadınlar Euroleague Final4 Yarı Final

    16:00 beinsport1 ⚽
    G.Birliği - Sivasspor

    16:00 beinsport2 ⚽
    Konyaspor - Kayseri

    16:30 SSport+ , CBC 🎾
    Nadal - Rublev
    ATP Monte Carlo 1/4 final

    17:55 TrtSpor2
    Avrupa Judo Şampiyonası

    19:00 beinsport1 ⚽
    Beşiktaş - Ankaragücü

    19:00 beinsport2 ⚽
    Antalya - Rizespor

    20:00 beinsport4 ⚽
    Reading - Cardiff

    20:00 tivibuspor2...  daha
  • Bulent Uygur
    15 Nisan Spor Yayınları

    12:30 TBF youtube 🏀
    Tarsus Amerikan-F.Bahçe
    Türkiye Gençler Ligi

    13:30 TrtSpor,beinMax1
    Bolu - Ümraniye

    14:00 SSPORT+, CBC 🎾
    Cokoviç - Evans
    ATP Monte Carlo

    15:00 TrtSpor2 🏐
    Galatasaray - Arkas
    Efeler Ligi 3.lük maçı

    15:30 TVF youtube 🏐
    İBB - AdamSpor
    Kadınlar 1.Lig play-off

    16:00 TrtSpor,beinMax1
    Ankaraspor - Altay

    16:00 SSPORT+ 🎾
    Dimitrov - Nadal
    ATP Monte Carlo

    17:00 Tivibuspor2 🏀
    Petkimspor - Tofaş

    17:30 TBF youtube 🏀
    Petkimspor - Darüşşafaka
    Türkiye...  daha
  • Bulent Uygur
    14 Nisan Spor Yayınları

    13:30 TrtSpor,beinmax2
    Menemen - Samsun

    13:30 TBF youtube 🏀
    Fenerbahçe-T.Telekom
    Türkiye Gençler Ligi

    15:00 TrtSpor2 🏐
    Eczacıbaşı - THY
    Sultanlar Ligi 3.lük maçı

    15:00 TBF youtube 🏀
    Kocaeli - Yalova
    1.Lig

    16:00 TrtSpor,beinMax1
    Adanaspor - Akhisar

    16:00 TBF youtube 🏀
    Fethiye-Tarsus Amerikan
    Türkiye Gençler Ligi

    16:30 TVF youtube 🏐
    Karşıyaka-Adam Voley.
    Kadınlar 1.Lig play-off

    17:30 SporSmart
    Persepolis - Al Wahda
    Asya Şampiyonlar Ligi

    18:30 youtube TVF 🏐...  daha
  • Bulent Uygur
    13 Nisan Spor Yayınları

    13:30 TrtSpor
    Tuzlaspor - Eskişehir

    15:00 TBF youtube 🏀
    T.Telekom - Tarsus Amerikan Koleji
    Türkiye Gençler Ligi

    17:30 TBF youtube 🏀
    Bursaspor - Fenerbahçe
    Türkiye Gençler Ligi

    18:30 TVF youtube 🏐
    Karşıyaka - İBB
    Sultanlar Ligine yükselme 1/2 final

    19:00 TrtAvaz
    Altınordu - Ad.Demirspor

    19:00 TrtSpor
    Giresun - Keçiören

    19:30 TrtSpor2 🏐
    Vakıfbank - Fenerbahçe
    Sultanlar Ligi Final serisi 2. maç.

    22:00 beinsport1,CBC
    PSG - Bayern Münih
    Şampiyonlar Ligi

    22:0...  daha
  • Bulent Uygur
    [11/4 13:05] Merih Ozdemir: 11 Nisan 🏀 programı

    13:00 tivibuspor2
    Bursaspor-Fenerbahçe

    14:00 TBF youtube
    Bornova Bld. - Konya

    15:15 TrtSpor2
    T.Telekom - Gaziantep

    17:30 TBF youtube
    Anadolu Basket - Manisa

    17:30 tivibuspor2
    Afyon Bld. - Ormanspor

    19:30 misli youtube
    Barcelona - Real Madrid
    İspanya Basketbol Ligi

    20:30 FIBA youtube
    Venezia - Valencia
    EuroCup Kadınlar Final

    22:00 NBA TV
    Denver - Celtics
    NBA

    02:00 NBA TV
    Magic - Bucks
    NBA

    03:00 SSPORT
    Mavericks - Spurs
    NBA ...  daha
  • Bulent Uygur
    [10/4 13:35] Merih Ozdemir: 10 Nisan 🏀

    13:00 tivibuspor2
    Bahçeşehir - Fethiye

    15:15 TrtSpor2
    Karşıyaka - Galatasaray

    17:30 FB TV
    Fenerbahçe-Galatasaray
    Tekerlekli Basket Ligi

    03:30 SSPORT
    Nets - L.A Lakers
    NBA

    04:00 NBA TV
    Jazz - Kings
    NBA
    [10/4 13:35] Merih Ozdemir: 10 Nisan yayınlar

    13:30 TrtSpor
    Altay - Boluspor

    13:30 TrtAvaz
    Bandırma - Menemen

    13:30 beinsport1
    Hatay - Göztepe

    14:30 SSPORT
    Man City - Leeds

    15:00 SporSmart
    Getafe - Cadiz

    16:00 beinsport3
    Spezia - Cro...  daha
  • Bulent Uygur
    9 Nisan Spor

    16:00 TrtSpor ⚽
    Eskişehir - Giresun

    16:00 TrtAvaz ⚽
    Keçiören - Altınordu

    19:00 SSPORT 2 🏀
    Unics Kazan - Virtus Bologna
    EuroCup 1/2 Final

    19:00 TrtSpor ⚽
    Ist.Spor - Tuzlaspor

    20:00 TrtSpor2 🏐
    Fenerbahçe - Arkas
    Efeler Voleybol 1/2 Final

    20:00 beinsport3 🏀
    Zenit - Maccabi
    Euroleague

    21:00 tivibuspor2 ⚽
    Vitesse - Den Haag

    21:00 beinsport4 🏀
    Olympiakos - Khimki
    Euroleague

    21:00 tivibuspor3 🏀
    Gran Canaria - Monaco
    EuroCup 1/2 Final

    21:30 SSPORT 2 ⚽
    Bielefeld - Freiburg

    21...  daha
  • Bulent Uygur
    [8/4 11:34] Merih Ozdemir: 8 Nisan yayınlar

    16:00 beinsport1
    Gaziantep - Başakşehir

    16:00 beinsport2
    Denizli - Kasımpaşa

    19:00 beinsport1
    Malatya - Fenerbahçe

    20:00 beinMax1
    Red Star - Lyon
    Fransa Kupası

    22:00 beinMax1,CBC
    Granada - Man Utd.
    Avrupa Ligi 1/4 Final

    22:00 beinConnect
    Dinamo Zagreb - Villareal
    Avrupa Ligi 1/4 Final

    22:00 beinMax2,CBC
    Arsenal - Slavia Prag
    Avrupa Ligi 1/4 Final

    22:00 BEİNSPORT2
    Ajax - Roma
    Avrupa Ligi 1/4 Final
    [8/4 11:34] Merih Ozdemir: 8 Nisan yayın...  daha
  • Bulent Uygur
    [7/4 12:24] Merih Ozdemir: 7 Nisan 🏀

    12:30 TBF youtube
    Efes - TED Kolejliler
    Türkiye Gençler Ligi

    15:00 TBF youtube
    Beşiktaş - Karşıyaka
    Türkiye Gençler Ligi

    16:00 tivibuspor1
    Çankaya- Fenerbahçe
    Kadınlar basketbol ligi
    Playoff Yarı Final

    17:30 TBF youtube
    Afyon Bld. - Tofaş
    Türkiye Gençler Ligi

    19:30 tivibuspor2
    Strasbourg - T.Telekom
    FIBA Şampiyonlar Ligi

    02:30 SSPORT
    Nets - Pelicans
    NBA

    04:00 NBA TV
    Nuggets - Spurs
    NBA
    [7/4 12:24] Merih Ozdemir: 7 Nisan ⚽ 🏐

    14:00 TrtSpor...  daha
  • Bulent Uygur
    [6/4 12:37] Merih Ozdemir: 6 Nisan ⚽ 🏐

    14:00 TrtSpor2 🏐
    Galatasaray - Ziraat
    Efeler Voley. YarıFinal

    16:00 beinsport1 ⚽
    Karagümrük - Hatay

    16:00 beinsport2 ⚽
    Göztepe - Rizespor

    17:00 TrtSpor2 🏐
    Arkas - Fenerbahçe
    Efeler Voley. YarıFinal

    17:00 misli.com youtube
    Yeşilyurt - Galatasaray
    Sultanlar Ligi klasman🏐

    19:00 beinsport1 ⚽
    Trabzon - Kayseri

    19:45 beinsport4 ⚽
    Monaco - Metz
    Fransa Kupası

    21:45 beinsport4 ⚽
    Norwich - Huddersfield

    22:00 beinsport3 ⚽
    Man City - Dortmund
    Şampiyonlar li...  daha
  • Bulent Uygur
    [5/4 16:58] Merih Ozdemir: 5 Nisan 🏀

    20:00 TrtSpor2
    Merkezefendi - Kocaeli
    Basketbol 1. Ligi

    02:00 NBA TV
    Spurs - Cavaliers
    NBA

    02:00 SSPORT
    Dallas - Utah
    NBA

    04:20 SSPOR2
    Gonzaga - Baylor
    NCAA Şampiyonluk maçı
    [5/4 16:58] Merih Ozdemir: 5 Nisan

    14:00 🏐 TrtSpor2
    Fenerbahçe - Eczacıbaşi
    Playoff yarı final

    17:00 🏐TrtSpor2
    Vakıfbank - THY
    Playoff yarı final

    19:00 ⚽ beinsport1
    Fenerbahçe - Denizli

    19:00 ⚽ Trtspor
    Bursa - Altay

    19:15 ⚽ tivibuspor2
    Antwerp - Anderlecht

    19:30 ⚽...  daha
  • Bulent Uygur
    [4/4 13:01] Merih Ozdemir: 4 Nisan Spor 🏀🏎️

    13:00 🏎️ SSPORT +
    S.Arabistan e-GP

    13:00 TrtSpor2 🏀
    Galatasaray - Afyon Bld.

    13:30 SporSmart 2 🏀
    Andorra - Baskonia
    İspanya Basketbol Ligi

    16:00 tivibuspor1 🏀
    Fenerbahçe - Çankaya
    Kadınlar Basketbol Ligi
    Play-off YarıFinal

    17:30 TBF youtube 🏀
    İTÜ - Samsunspor
    1.Lig

    17:30 tivibuspor2 🏀 Fenerbahçe - Karşıyaka

    19:30 SporSmart 2 🏀
    Burgos - Barcelona
    İspanya Basketbol Ligi

    20:00 TrtSpor2 🏀
    Bursaspor - Efes

    21:05 beinSpor3 🏀
    Maccabi - Asvel
    Eurol...  daha